הילה עידו
צלמת אדריכלות
0504816042
[email protected]
http://www.hilaido.com
גבעתיים
אודות
הילה עידו היא צלמת אדריכלות ועיצוב, בוגרת המחלקה לצילום בבצלאל, עם מעל לעשר שנות ניסיון בתחום. הילה עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם מיטב האדריכלים והמעצבים בארץ, עבודותיה זכו לפרסום במגזינים מובילים בארץ ובעולם.
הילה ניגשת לצילום פרויקט עם קשב רב לחזון היצירתי של לקוחותיה. עם השנים, פיתחה הילה שפה צילומית אישית וייחודית, המתבססת על שימוש באור טבעי. שיטת העבודה שלה חושפות את האיכויות הטבעיות של היצירות האדריכליות שהיא מצלמת ומגלה אותן במיטבן.
צילום מקצועי, בהיותו הכלי השיווקי החשוב ביותר כיום, הפך להיות חלק אינטגרלי מתהליך העבודה של אדריכלים ומעצבים. אמנם מדובר בעבודה טכנית, אך מבחינתה של הילה זהו תהליך יצירתי המאפשר ללקוחותיה להנציח את הפרויקט האדריכלי ולספר את סיפורו. תהליך העבודה המקצועי של הילה מאופיין ביחס אישי ומלווה באנרגיה יצירתית, המאפשרים לה להקדיש את מלוא תשומת הלב לכל פרויקט ולמצוא עבורו את הדרך הנכונה לצאת לאור.
המעורבות של הילה בפרויקטים של לקוחותיה מתחילה הרבה לפני יום הצילום, ונמשכת גם לאחר השלמת עבודת העריכה ומסירת התמונות ללקוח. בסטודיו של הילה יש דגש מיוחד על פיתוח תהליכי עבודה ארוכי טווח. שיתופי הפעולה המתמשכים שלה עם לקוחותיה מאפשרים לה לגבש שפה משותפת, קוהרנטית וייחודית לכל מעצב ואדריכל.
לקוחות ממליצים